Gizlilik Politikası

www.nakliyetalebi.com web sitesinin tüm hakları Mustafa Sansar Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Firması'na (kısaca Nakliyetalebi olarak anılacaktır) aittir.

Nakliyetalebi, ziyaretçileri ve üyeleri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla paylaşılan Kişisel ve Kurumsal Bilgileri "Kullanıcı" onayı olmadan üçüncü kişilere satmaz, açıklamaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kişisel ve Kurumsal Bilgiler, adınız, soyadınız, telefon numaralarınız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, vergi numaranız, faks numaranız, konumunuz gibi kullanıcıları tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamakta olup Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Nakliyetalebi bu bilgileri şu amaçlar için kullanmaktadır;
- Site'ye üye olurken SMS ile üyelik aktivasyon kodu göndermek.
- Bir nakliye talebi oluşturduğunuzda nakliye firmalarının size ulaşmasını sağlamak.
- Sizinle iletişime geçecek olan nakliye firmalarının kriterlerini belirlemek.
- Satın aldığınız nakliye talebinden müşterinin size ulaşmasını sağlamak.
- Sizlere elektronik posta ile basın bülteni, e-bülten ve kampanya bilgileri göndermek.
- Sitede detayları ile anlatılmış olan site faaliyetlerinin gerçekleşmesini sağlamak.
- Müşteri profilini belirlemek, istatistik verileri elde etmek ve reklam analizleri yapmak.

Gizli Bilgiler'e sadece bu bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş yetkili Nakliyetalebi personeli ulaşabilir. Nakliyetalebi kişi ve kurum kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri ve analizleri (coğrafi konum, yaş, cinsiyet, tarayıcı tipi, ziyaretçi süresi v.b.), hizmetlerini ve web sitesini geliştirmek amacıyla kullanabilir.

Nakliyetalebi bu Gizli Bilgiler'i gizli tutmaya özen göstermeyi, gizliliğin korunması ve sürdürülmesini, bu bilgilerin kamu alanına girmemesini, yetkisiz kullanımını ya da yetkisiz olarak değiştirilmesini, ifşa edilmesi ya da imha edilmesini, üçüncü kişilere açıklanması ya da paylaşılmasını önlemek amacıyla tüm tedbirleri almayı ve gerekli hassasiyeti göstermeyi taahhüt etmektedir.

Nakliyetalebi Gizli Bilgilerin güvenlik taahhütlerini yerine getirmek üzere, sistemlerine yetkisiz erişime karşı koruma sağlamak için, her türlü fiziksel güvenlik tedbirlerini, her türlü teknolojik güvenlik tedbirlerini ve her türlü yasal güvenlik tedbirlerini almayı kendine misyon edinmiştir.

Kullanıcı www.nakliyetalebi.com'da bir "Nakliye Talebi" oluşturduğunda, bu talebin içeriğinin ve üyelik bilgilerinin (ad, soyad, elektronik posta, telefon numarası v.b.) "Üye Nakliyeci Firmalar" tarafından satın alınır olmasına onay vermiş sayılmaktadır.

www.nakliyetalebi.com'a giriş yaptığınız araçlarınızın (bilgisayar, tablet, telefon v.b.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, başkaları tarafından kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlardan dolayı ortaya çıkabilecek, sizin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan korunmak için dikkatli olmanızı ve gerekli özeni göstermenizi tavsiye ederiz.

Nakliyetalebi, işbu Gizlilik Politikası'nda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacak ve paylaşmayacaktır.

Nakliyetalebi, işbu Gizlilik Politikası maddelerini, dilediği zaman www.nakliyetalebi.com sitesinde yayınlamak ve üyelerini bu konuda bilgilendirmek suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Bu değişiklikler sitede yayınlandığı ve üyelerin bilgilendirildiği tarihte yürürlüğe girer.

Nakliyetalebi, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer web sitelerinin, Nakliyetalebi Gizlilik Politikası'na uyacağını garanti etmez; bu nedenle herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

GİRİŞ YAP Taşınmak istiyorum Nakliyeciyim